Futboll, Gjilan

KF Dukagjini – FC DRITA 1:1

 
Ka përfunduar ndeshja e dytë miqësore e FC Drita në kuadër të fazës parasezonale me rezultat të barabart!
Nga një gol u shënua në secilën pjesë, fillimisht Drita kaloi në epërsi me golin e Cuculit në pjesën e parë dhe më pas pjesën e dytë barazoi Januzi për rezultatin përfundimtar 1:1.
Për këtë ndeshje treneri Nuhiu i la të lirë Faton Malokun, Marko Simonovskin, Astrit Fazliun, Muharrem Jasharin dhe Arbnor Mujën.
Ndeshja e rradhës kontrolluese është ajo mes FC DRITES dhe KF Ulpiana, që do të zhvillohet të dielën, ora 17:00 në Gjilan.
 

You Might Also Like