Futboll

Selmani: U përshëndetëm nga Superliga

 

Agron Selmani nuk ka ekip për të mbetur në Superligë dhe aventura e sivjetme për Vllazninë ka marrë fund.

“Në pjesën e parë megjithatë luajtëm mirë, patëm raste, prezantim të niveluar, por pjesa e dytë u dominua nga Vllaznimi. Ne i patëm momentet tona, por edhe bëmë gabime trashanike, andaj fati i Vllaznisë tani po dihet, u përshëndetëm nga Superliga dhe na mbetet të punojmë për të ardhmen. Kemi ekip që në të ardhmen me pak përforcime nuk do t’a kishim problem për t’u kthyer”, ka thënë Selmani.

You Might Also Like