Futboll

Sherifi: Po na mungon finalizimi

“Përballë kishim një kundërshtarë të fortë dhe ne kemi qenë të vetëdishëm për këtë fakt. Ekipi sot tregoi dëshirë dhe karakter për ta fituar ndeshjen. Kundërshtari u mbrojt shumë dhe patën shumë zhagitje brenda fushës së lojës. Skuadra sot meritoi fitoren, por ky është futbolli. Na mungoi pasi final dhe njeriu që e dërgon topin drejt rrjetës”, deklaroi Sallah Sherifi.

You Might Also Like