KRONIKË E ZEZË

U gjet pa shenja jete te Penda e Livoçit

Një person i moshës 52 vjeç është gjendur i vdekur tek Penda e fshatit Livoqit në Gjilan shkruan Radio Star.

Rastin për “Radio Star”, e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Ismet Hashani, i cili ka thënë se rasti ka ndodhur rreth orës 13:30.

“Ju njoftojm se rreth ores  13:31 të datës 24.12.2022, Policia e Kosovës në Gjilan e ka mar një informatë se një person pa shenja jete gjendet te Penda e fshatit Livoqi I Epërmë –  Gjilan, sipas te dhenave te para personi është shtetas i Kosovës rreth 52 vjeq. Njesitet Policore Patrulluese jane ne sigurimin e vendit të ngjarjes.
Hetimet rajonale dhe prokurori i shtetit kanë dalë në vendin e ngjarjes. Prokurori i shtetit ka urdhëruar që trupi i pa jetë të dërgohet në IML, gjersa rasti po hetojet si vdekje e dyshimt”./radiostar/

You Might Also Like