Futboll

Vavalis: Nuk patëm paraqitje të mirë

Akis Vavalis, trajneri i Dritës deklaroi pas ndeshjes:

“Nuk kemi pasur paraqitje të mirë. Kemi luajtur mirë vetëm për një pjesë të ndeshjes. Kemi pranuar dy gola në shtëpi dhe ky është problemi më i madh.

“Sot kemi shënuar gol, kishim penallti. Problemi i madh është që pranuam dy gola në shtëpi. Nuk mund të presim të shënojmë tri katër gola në secilën ndeshje”, ka thënë Vavalis.

You Might Also Like