Futboll

Dardana ia nis me përforcime, i pari është Gentrit Bislimi i Minatorit

Gentrit Bislimi ishte pjesë e KF MINATORIT në sezonen 2018/19 dhe kishte shënuare 24 gola!

Gentriti edhe pse i ri në moshe ka eksperiencen e duhur për me qenë pjesë e KF DARDANA, pasi më herët ishte pjesë e KF TREPQA dhe KF 2 KORRIKU!

Mirë se vjen Gentrit në klubin ku do të shkruash historin i cili klub ka synime inkuadrimin e nivelit më të larte të garave, pra në SUPERLIGË!

Qëndroni me ne, pasi do të kemi përforcime të mëdha këtë sezone!

Faleminderit presidentit të klubit Sevdai Kastrati i cili po bënë gjëra të mëdha për klubin!, thuhet në komunikatën e KF DARDANA

You Might Also Like