Futboll

Drita vazhdon me Fidanin

Njoftim nga FC Drita

VAZHDOJMË ME FIDANIN

Sot kemi arritur marreveshje per vazhdimin e bashkepunimit me njerin prej lojtareve me te rendesishem, qendermbrojtesin dhe njeherit zevendes kapitenin Fidan Gerbeshi.

Fidani ishte njeri prej me meritoreve qe klubi jone arriti titullin kampion, gjithashtu se bashku me lojtaret e tjere ne mbrojtje, arriti qe ta shpalle mbrojtjen me te mire te sezonit me me se paku gola te pranuar ne lige.

Tash na pret nje sfide e rendesishme ne garat nderkombetare, andaj me Fidanin do te jemi me te sigurt ne fazen defanzive.

Suksese se bashku FIDAN!

FC DRITA ⚪️?

You Might Also Like