KRONIKË E ZEZË

Dyshohet për një vetëvrasje në Gjilan

Një person dyshohet se ka kryer vetëvrasje në komunë e Gjilan shkruan Radio Star.

Rasti ka ndodhur para pak çasteve në lagjen ‘Arbëria’.

Zëdhënai i Policisë, Ismet Hashani, ka konfirmuar për Radio Star se njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor ka konfirmuar se një person është pa shenja jete.

Aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorinë kanë nisur hetimin për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen.

You Might Also Like