KRONIKË E ZEZË

Personi i gjetur pa shenja jete është zyrtare policore

Para pak çasteve është gjetur një trup i pajetë në qytetin e Gjilanit raporton Radio Star.

Lajmin për Radio Star e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në rajonin e Gjilanit z.Ismet Hashani i cili ka thënë se është gjetur një trup i pajetë afër varrezave të qytetit dhe Policia është në vendin e ngjarjes.

Hashani ka konfirmuar se personi që është gjetur pa shenja jete është zyrtare policore.

You Might Also Like