Futboll

Gjilani kundër Arbërisë nuk do të luaj në Stadiumin e Qytetit

Fundjava e cila po vie, na sjell duelet e xhiros së 23-të në Superligë. Në kuadër të kësaj jave, skuadra e Gjilani luan si vendas përball skuadrës nga Dobraja e Lipijanit, KF Arbëria.
Ndeshja mes Gjilanit dhe Arbërisë, do të zhvillohet në stadiumin ndihmës sintetik në Gjilan dhe nis në ora 13:00.

You Might Also Like