Sportet me dorë

KV DRITA TË PANDALSHËM, MPOSHTIN KAMPIONIN AKTUAL

KV DRITA TË PANDALSHËM, MPOSHTIN KAMPIONIN AKTUAL 3-2 NË SETE.
Djemtë e Drites vazhdojnë furishëm në edicionin pranveror në superligen e volejbollit kosovarë, nga 3 ndeshje të luajtura deri më tani 3 fitore dhe sonte nē Gjilan mposhtet kampioni aktual, KV Ferizaj.

You Might Also Like