Futboll

Isufi: Edhe ndaj Prishtinës do të luajmë si deri më tash

 

“Ne e kryem detyrën. Ishim të fokusuar këtu sepse Trepça ’89 është një ekip shumë i rrezikshëm dhe ka cilësi”, deklaroi  Bekim Isufi.

“Në pjesën e dytë përmirësuam gabimet që i bëmë në pjesën e parë dhe e fituam ndeshjen, e cila ishte shumë e vështirë”.

“Prishtina fitoi në fund përsëri, është një skuadër shumë e fortë dhe nuk është që nuk pritej fitorja e tyre në Prizren”.

“Ne jemi në përparësi në ndeshjen e fundit dhe pres që aty ne të kemi fat e jo Prishtina”, shtoi Isufi.

Drita ndodhet aktualisht tri pikë para Prishtinës.

You Might Also Like