Show Biz

Këngëtarja tashmë e mirënjohur Angelina Shala ka lansuar Këngën e saj “Baju baju”, e cila po ka mjaft sukses

Ajo po njeh sukses prej muajsh dhe  ka qenë në qendër të medieve për suksesin e saj.  Angelina Shala së fundmi ka publikuar edhe këngën e saj të fundit “BAJU BAJU”, ajo pritet tashmë të vije me projekte dhe këngë te reja. Ndryshe, ajo njihet si një këngëtare që nuk di të ndalet.  Ajo pritet që shumë shpejt te ketë një sërë bashkëpunimesh me këngëtarë të njohur të estradës kosovare, derisa është vazhdimisht duke punuar pa ndalur ne projektet e saja muzikor.

 

You Might Also Like