Futboll

Klein: Humbëm, por rezultatin 1-0 e shoh një progres

Jerome Klein, kryetrajner i Besës

 

“Ne humbëm, por luajtëm një ndeshje të mirë, përgëzime për Gjilanin  sepse luajti një ndeshje të mirë. Gjilani shënoi në minutën e fundit të pjesës së parë dhe kjo na dha një goditje. Ne u munduam në pjesën e dytë të ndryshonim dhe të bënim më shumë, por nuk arritëm. Patëm mundësi për të shënuar, por portieri na mohoi një pikë. Gjilani ka një skuadër me eksperiencë dhe nuk është e lehtë të luash ndaj tyre. Ne humbëm, por rezultatin 1-0 unë e shoh një progres. Ndeshja ndaj Ballkanit do të luajmë me të njejtën energji”,  tha Klein Jerome Klein, kryetrajner i Besës.

You Might Also Like