Futboll

Shahini: Nuk jemi keq pasi jemi në krye të tabelës

Trajneri i Dritës Afrim Shahini deklaroi pas ndeshjes:

“Ka qenë një ndeshje shumë e mirë nga futbollistët dhe mendoj se ishte fitore me shumë meritë. Futbollistët janë të njëjtët që kanë qenë dhe mendoj se kanë bërë një punë shumë të mirë. Fitorja e sotme e Dritës i dedikohet tanimë ish-trajnerit Ardian Nuhiu që për katër vite drejtoi klubin gjilanas. Këtë fitore ia dedikojmë ish-trajnerit Ardian Nuhiu. Ai ka bërë një punë të madhe më këtë skuadër. Besoj që ka mundur të bëhet më mirë, por edhe me pikët që kemi nuk jemi keq pasi jemi në krye të tabelës”, deklaroi Shahini.

You Might Also Like