Sportet me dorë

KV Drita mund Golden Eagle Therandën në Suharekë

KV Drita – konkurrenca e meshkujve, ka shënuar fitore bindëse 3:0 ndaj Golden Eagle Therranda në Suharekë dhe me këtë fitore edhe më tepër kanë forcuar pozitën e parë në tabelën e klasifikimit.

Këtë fitore klubi bardh e kaltër nga Gjilani ia ka dedikuar baashkëlojtarit Alfred Pllana, i cili në ndeshjen e kaluar kishte pësuar një lëndim dhe tashti po i mungon ekipit. Në këto momente jo të mira për lojtarin, i tërë ekipi i Dritës është me të dhe i dëshiron shërim të shpejtë./kryelajmi.com/.

You Might Also Like