Futboll

Portieri i ri: Për ftesën e Dritës nuk mendova dy herë

Laurit Behluli pas nënshkrimit me klubin FC Drita
Isha jashtzakonisht i lumtur kur pash interesimin e Dritës për mua dhe nuk mund të mendoja dy herë për të dhënë përgjigjjen për tu bashkuar me një klub model dhe shumë profesional siç është Drita.
Falenderoj klubin për besimin që më kanë dhënë gjithashtu edhe bashkëlojtarët për mikpritjen dhe ju premtoj që do të jap gjithëçka nga vetja për qytetin tim dhe për tifozët e zjarrtë Intelektualët.
Besoj shumë që të bashkuar mund t’i arrijmë qëllimet tona.

You Might Also Like