Futboll

FC Drita po përgatitet në Antalia

Skuadra e FC Dritës, ka udhëtuar drejtë Antalisë në Turqi, për përgaditje për stinorin e ri shkruan Radio Star.

FC Drita do ti zhvilloj edhe disa ndeshje kontrolluese gjatë pelërgaditjeve që do ti zhvilloj në Antali.

Skuadra e Zekirija Ramadanit, para pak ditësh transefroi sulmuesin Arb Manaj, por thuhet se ai nuk mund të luajë për skuadrën e FC Dritës, për shkak se brenda gjashtë muajve nuk mund ti ndërroj tri skuadra.

FC Drita, tani do të mendoj për afërime të reja në skuadër dhe gjatë qëndrimit të saj në Turqi, pritet të ketë tranferime të reja./radiostar/

You Might Also Like