Futboll

SC Gjilani publikon formacionin ndaj Prishtinës

Sot, me fillim në ora 18.00 në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, luhet ndeshja finale e Kupës së Kosovës në Futboll, ku do të përballen Gjilani dhe Prishtina.

Ekipi kuq e bardhë tashmë ka publikuar formacionin, kurse kryetrajneri Zekirija Ramadani ka vendosur që në fushë të paraqiten këta lojtarë:

Koliçi, Jashari, Zeka, Ramadani, Cale, Dabiqaj, Sinani, Islami, Musolli, Zabergja dhe Hoxha./kryelajmi.com/.

You Might Also Like