Futboll

Shtyhet miqësorja Drita – Nizhny Novgorod

Klubet kosovare janë duke i zhvilluar fazat përgatitore në vende të ndryshme.

Kampionia e Kosovës, Drita, aktualisht është në Antalia të Turqisë, shkruan Gazetasheshi.com

“Bardhekaltërit” kishin planifikuar që sot ta zhvillonin një ndeshje kontrolluese kundër ekipit rus Nizhny Novgorod.

Kjo miqësore është anuluar për shkak të kushteve atmosferike dhe pritet të zhvillohet ditën e nesërme.

You Might Also Like