Futboll

Albin Krasniqi ftohet nga përfaqësuesja U19

Lojtari i Drita FC, Albin Krasniqi është ftuar nga selektori i përfaqësueses së Kosovës U19, Ramiz Krasniqi, për ndeshjet kualifikuese të europianit që do të zhvillohen në Uells!

Albini njëherit është edhe kapiten i përfaqësueses U19 dhe ka bërë paraqitje të shkëlqyshme deri më tani.

Drita FC i dëshiron shumë suksese Albinit po edhe të gjithë djemve të tjerë të përfaqësueses në këto kualifikime!

You Might Also Like