Futboll

Ard Limani vazhdon kontratën me Dritën edhe për tri vite

Kapiteni besnik ndaj DRITËS, Limani edhe tri vite me ne
Klubi ynë dhe kapiteni Ardian Limani do të vazhdojnë bashkë rrugëtimin edhe për tri vite të tjera.
Në prani të Drejtorit Sportiv, z. Valon Zymberi në ambientet e klubit sot kapiteni ynë ka nënshkruar kontratën e re.
FC DRITA i dëshiron suksese në vazhdimësi Ardit, që bashkarisht të arrijmë suksese edhe më të mëdha.
Kujtojmë që Ardian Limani u ribashkua me ne në vitin 2017-të dhe që atëherë është pjesë e rëndësishme e klubit dhe sukseseve tona.
Na priftë e mbara, Ardi

You Might Also Like