Futboll

Ardian Nuhiu krenar me lojtarët e Dritës

 

Ardin Nuhiu, kryetrajner i Dritës është ndarë shumë i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij ndaj Feroniklit. Ai ka thënë se në pjesëlojën e parë kanë patur një paraqitje edhe jo aq të mirë, derisa gjithçka erdhi në vend në pjëslojën e dytë, kur morën lojën nën kontroll, fillimisht barazuan e më pas edhe erdhën në epërsi.

“Lojtarët me seriozitet iu qasën lojës dhe me plot meritë e morën këtë fitore”, ka thënë Ardian Nuhiu.

You Might Also Like