Sportet me dorë

CEV Cup: Drita – Selmy Brno luhet në mesjavë

Në mesjavë na presin dy sfida të rëndësishme për klubin, tifozët e mbështetësit e shumtë të KV Drita.
Të mërkurën e të enjten, DY super-duele në CEV Cup.
Shkaku i pandemisë, ndeshjet zhvillohen pa shikues, por KV Drita ka arritur marrëveshje për transmetimin e dy ndeshjeve në RTK4 dhe në facebook.
————
E mërkurë, 20:00h
DRITA vs Selmy Brno
E enjte, 20:00h
Selmy Brno vs DRITA

You Might Also Like