Futboll

Curri: Morëm gola të lehtë

Pas humbjes 0:3 ndaj Dritës, kryetrajneri i Prishtinës, Debatik Curri ka deklaruar:

“Në dukje të parë rezultati duket bindës dhe duket se Drita ishte ekip shumë më i mirë se ne. Ne patëm raste parë të shënuar, por pësuam nga pakujdesia. Nëse goli i parë na erdhi si befasi, i dyti erdhi shumë shpejtë dhe nga një gabim i panevojshëm i qendërmbrojtësit tonë. Besoj se këtë ndeshje do t’a harrojmë shumë shpejt dhe do të përmirësohemi në mesjavë që në ndeshjen e radhës.”/kryelajmi.com/.

You Might Also Like