Futboll

Drita rikthen lojtarin e njohur

Klubi i Futbollit Drita nga Gjilani, ka nisur angazhimet për stinorin pranveror. Klubi bardh e kaltër që fillimisht ka rikthyer në radhët e saj Armend Kastratin dhe portierin Betim Halimi, tashti ka rikthyer edhe ish- lojtarin e saj, Qëndrim Sejdiu.

Sejdiu vije pas një aventure gjashtëmujore në ekipin e Hajvalisë.

You Might Also Like