Futboll

Ensar Huruglica vazhdon kontratën me Dritën

Ensar Huruglica së paku do jetë bardhekaltër deri në vitin 2025.

Mesfushori i cili erdhi në janar nga liga e tretë zviceriane, ka bërë mjaftë mirë në disa ndeshje, shkruan Gazeta OLLE.

Huruglica i cili erdhi me urdhrin e trajnerit Ramadani, ka vazhduar kontratën edhe për një edicion tjetër, ka njoffuar faqja zyrtare e klubit.

Konkurenca në mesfushë te Drita pritet të jetë mjaftë e madhe, duke parë lojtarët që kanë mbetur dhe përforcimi i parë në merkaton verore, Ilir Mustafa.

You Might Also Like