Futboll

Erion Ramushi shpreson se me Dritën do t’i prek majat e futbollit

Erion Ramushi pas nënshkrimit me klubin:

Emocion i veqant për mua që kam arritur të bëhem pjesë e këtij ekipi në kohën kur ambicjet e klubit janë të dal kampion!

Është një moment që e kisha ëndrruar që kur kam filluar të stërvitem me grupmoshat e ekipit.

Shpresoj shumë që ti preki majet me Dritën dhe që në vitin time të parë si lojtarë profesionist të dalim kampion.

You Might Also Like