Futboll

FC Kika nga Hogoshti zyrtarizon dy lojtarë, Bucolli e Sopa

Lajmin e ka publikuar faqja zyrtare e klubit hogoshtas, duke qartësuar rolet përkatëse të dy lojtarëve të sjellur në skuadër. Sipas njoftimit Bucolli është mesfushor ndërsa Sopa është lojtar defansiv, thuhet ne njoftim.
Nj o f t i m i
ZYRTARE: Begzim Bucolli dhe Endi Sopi i bashkohen KF KIKËS 🚨✍️
KF KIKA njofton se ka arritur marrëveshje me Begzim Bucollin dhe Endi Sopin të cilët i bashkohen klubit nga Juniorët e SC Gjilanit
Drejtori sportiv Mustafë Vranja dhe sekretari i klubit Lirigzon Myrtaj kanë prezantuar Bucollin dhe Sopin.
Begzim Bucolli luan në pozitën e qendërmbrojtësit, kurse Endi Sopi luan si mesfushorë.
KF KIKA i dëshiron mirëseardhje dhe suksese në sezonin e ri 2022/2023!

You Might Also Like