Futboll

Fitojnë Vllaznia e Kika

Vllaznia e Pozharanit ka shënuar fitore ndaj Ulpianës së Lipjanit me rezultat 2:1 me dy gola të shënuar nga Molliqaj dhe Topalli.

Edhe ekipi tjetër nga Anamorava, Kika ka shënuar fitore ndaj 2 korrikut me rezultat 1:0.

Tashti tabela në Ligën e Parë – Grupi B ka këtë pamje:

 

 

You Might Also Like