Futboll

Gjilani të dielen rikthehet të luaj në shtëpi

Gjilan, 08 Nëntor 2019-Skuadra e Gjilanit këtë fundjavë zhvillon ndeshjen e javës së 15-të kundër Drenicës.Ndeshja mes Gjilanit dhe Drenicës, zhvillohet në stadiumin në Gjilan, me fillim në ora 13:00.

? Ipko Superliga, Java XV
? Drenica
? E diele, 10 Nëntor
? 13:00h
? Gjilan.

You Might Also Like