Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Gjilani – Drenica

Kuq e bardhët e Gjilanit, ditën e shtunë e zhvillojnë takimin si vendas kundër Drenicës në Gjilan.
Takimi i vlefshëm për javën e 13-të kampionale, i cili luhet në stadiumin e Qytetit në Gjilan dhe ndeshja fillon në ora 13:00 pa praninë e publikut.

You Might Also Like