Futboll

KF Vllaznia e Pozheranit ka shkruar se sot është dëmtuar nga gjyqtarët e takimit

Vllaznia e Pozheranit është mposhtur sot në udhëtim te 2 Korriku me rezultatin 2 me 0

Skuadra e Vllaznisë së Pozheranit ankohet se gjyqtarët i anuluan një gol të pastër dhe i’a akorduan një penallti për skuadrën kundërshtare.

Skuadra e Kf Vllaznisë së Pozheranit, përmes një statusi në ‘facebook’, ka publikuar dy video ku shihet se i’u është anuluar një golë i pastër dhe një penallti e pa qenë.

Tashmë, përmes një reagimi KF Vllaznia e Pozheranit ka shkruar se sot është dëmtuar nga gjyqtarët e takimit.

Më poshtë reagimi zyrtar i Vllaznisë së Pozheranit:

Deshëm edhe një herë me ju treguar shkaktarin e humbjës kundër 2 Korrikut.
Penalltia e akorduar kunder ekipit tonë!
Dhe goli i anuluar për pozitë jashtē loje!
NO COMENT!

You Might Also Like