Futboll

Kika mposhtet nga Vjosa (Tabela Liga e Parë B)

 

Klubi i Futbollit Kika nga Hogoshti  këtë të premte në nismë të xhiros së trembëdhjetë ka qenë mysafire e Vjosës nga Shtimja dhe është mposhtur me rezultat 2:1.

Pas kësaj ndeshje tabela ka këtë pamje:

You Might Also Like