Futboll

Krasniqi: Në pjesën e dytë nuk luajtëm si duhet

Pas ndeshjes Gjilani – Besa, kryetrajneri i Besës, Leutrim Krasniqi, ka deklaruar se sot kanë luajtur me dy fytyra, por që do të luftojnë ndaj çdo ekipi dhe nuk bëhen pazar të askujt

“Ekipi ishte me dy fytyra, pjesën e parë u paraqitëm mjaftë mirë. Ndërsa në pjesën e dytë pranuam gola të lehtë dhe ishte nje rezultat tejet i thellë. Besa në çdo ndeshje do të hyjë vetëm për fitore, nuk do të bëhemi pazar të asnjë ekipi, por do ta ruajmë nderin tonë”, deklaroj Leutrim Krasniqi.

You Might Also Like