Futboll

Llapi – Drita, formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare:

Llapi: Nava, Idrizi, Prençi, Anthony Monin, Krasniqi, Peposhi, K.Shabani, Ramadani, Sadriu, Selmani, Januzi. Kryetrajner: Tahir Batatina

Drita: Maloku, Henry Onoka, Jamal, Limani, Blakçori, B.Shabani, Ahmeti, Vucaj, Fazliu, Xh.Shabani, Alidema. Kryetrajner: Ardian Nuhiu

Gjyqtarë: Visar Kastrati, Granit Hyseni, Elvis Bicaj, Mentor Ajeti

Stadiumi: “Zahir Pajaziti” – Podujevë

Almir Ajzeraj dhe Ardian Cuculi mungojnëpër shkak të lëndimeve ndërsa Betim Haxhimusa dhe Hamdi Namani për shaka të kartonave!
Rikthehen me ekipin Kastriot Rexha dhe Fidan Gërbeshi ndërsa ende jasht ekipit mbetet Vladica Brdarovski i cili po vuan nga nje demtim që mori në ndeshjen e parë të sezonit pranverorë pikërisht kundër ekipit të Llapit në Gjilan!

You Might Also Like