Futboll

Malisheva-Gjilani zhvillohet të mërkuren

 

Gjilan, 25 Nëntor-Mesjava na sjell përballjet e Digitalb Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e Gjilanit në këtë rund garash u shortua të përballet me skuadrën e Malishevës, anëtare e Ligës së Parë. Ndeshja mes Malishevës dhe Gjilanit zhvillohet këtë të mërkure të datës 27 nëntor. Takimi luhet në stadiumin “Liman Gegaj”, me fillim në ora 12 e 30 minuta.

?Digitalb Kupa e Kosovës, Rundi II
?️ Malisheva
? E mërkure, 27 Nëntor
? 12:30h
? “Liman Gegaj”, Malishevë.

You Might Also Like