Sportet me dorë

Ndeshje e madhe e volejbollit na pret këtë të enjte

 

 

KV Drita – KV Prishtina Volley.

Ndeshja e radhës në Superligen e Volejbollit Kosovarë për skuadrën tonë zhvillohet në Gjilan kundër Prishtina Volley ditën e enjte nga ora 20:30.

Kujtojmë që pas 2 ndeshjeve të para klubi ynë ka 2 fitore duke arkëtuar 6 pikë dhe duke hyrë në ndeshjen e radhës për fitore.

 

You Might Also Like