Futboll

Pajaziti nuk u prononcua

Sedat Pajaziti, kryetrajneri i Dritës, i cili gjithmonë ka qenë korrekt me gazetarë, është gjetur nën presionin e disa shikuesve më të flaktë të Dritës, të cilët i kanë kërkuar dorëheqjen. Pajaziti është dëgjuar të ketë thënë se do të dal me një vendim, por pas ndeshjes ai është futur në zhveshtore dhe e kishte të pamundur të deklarohej për media.

You Might Also Like