Futboll

Thaqi: Mezi po pres të fillojë ushtrimet me Dritën

Astrit Thaqi pas nënshkrimit me klubin:
“Është privilegj të jem pjesë e njërit prej klubit më të madhë ne Kosovë. Drita është një klub model dhe secili lojtarë dëshiron ta bart fanelën e këti klubi. Ka një grup të jashtëzakonshëm të lojtarve. Jam shumë i lumtur me avanturën time të re, dhe mezi po pres ti takojë shokët e ekipit dhe të fillojmë punen!
Falënderoj klubin për besimin që më kanë dhënë dhe do të jap gjithqka nga vetja për klubin dhe tifozët dhe besoj shumë qe të bashkuar do ti arrijmë qëllimet tona”.

You Might Also Like