Futboll

Vavalis: Sulmuesit tanë po huqin shumë raste

Trajneri i Dritës, Akis Vavalis pas humbjes 0 me 1 nga Dukagjini ka thënë:

“Në pjesën e parë ishim më mirë. Kemi lëvizur topin. Është vështirë në këtë fushë. Është ndeshja e dytë që nuk shënojmë. Krijojmë por nuk shënojmë”.

“Ndaj Ballkanit kishim 6-7 raste, sot i kishim 5-6 raste. Ne po krijojmë dhe nuk po shënojmë. Duhet ta ndryshojmë këtë. Problemi më i madh është psikologjik. Kur të fillojmë të shënojmë do të jetë ndryshe.”

You Might Also Like