Sportet luftarake

Violant Sylejmani shpreson për medalje në Spanjë

 

Pjesë e përfaqësues së Kosovës në Lojërat Mesdhetare që do të mbahen në Tarragona të Spanjës është edhe boksieri gjilanas Violant Sylejmani.

Ky talent i madh i boksit shpreson në paraqitje të mira të përfaqësueses sonë, sikurse që ka premtuar se do të paraqitet si është më së miri në këto lojëra, duke u munduar që prej atje të sjellë një medalje sa më të shkëlqyeshme. I urojmë sukses boksierit Violant Sylejmani dhe të gjitha sportistëve kosovarë.

You Might Also Like