Futboll

Vitia humb ndeshjen në Istog

 

Vitia, ekip që mëton Superligën është mposhtur me rezultat të thellë 3 me 0 në ballafaqim me Istogun dhe ka bërë një hap të gabueshëm në arritjen e qëllimit të saj.  Ekipi i Milaim Zuzakut ka patur shumë mungesa në përbërje, andaj edhe paraqitje nuk ka qenë ashtu siç pritej. Me gjithë humbjen, Vitia edhe më tej mbetet në garë për një pozitë që qon në ndeshjen e barazhit për inkuadrim në Superligë.

You Might Also Like