Futboll

Vllaznia angazhon një superlojtar

Kryesia e Vllaznisë së Pozharanit  ka arritur marrëveshje me një superlojtar, i cili për vite me radhë ka qenë anëtar i Superligës së Kosovës në futboll. Vllaznia ka angazhuar Betim Sylen nga KF Drita e Gjilanit.

Skuadra e Vllaznisë nuk e ka ndërmend te ndalet , ata sot prezantuan futbollistin Betim Syla , të transferuar nga Drita , ndërsa synojnë të trasferojnë edhe dy futbollistë tjerë nga Togo, Asare Uiliam Ghana  dhe Ametokodo Prince.

 

You Might Also Like