Futboll

Batatina: Gjilanit i dhamë një leksion futbolli

Kryetrajneri i Llapit, Tahir Batatina, pas fitores ndaj Gjilanit është shprehur tejet i lumtur.

“Llapi sot tregoi që është dashtë të jetë kampion me ndeshje që i kemi fituar. I kemi pasur disa humbje pas një ngarekse të madhe dhe ky është Llapi i vërtet. I kemi dhënë shkollë skuadrës së Gjilanit dhe kemi bërë një paraqitje të madhe”, deklaroi Tahir Batatina.

You Might Also Like