Futboll

Munishi: Luajtëm me nervozizëm

Ismet Munishi pas humbjes nga LLapi ka deklaruar:

“Kemi luajtur me nervozizëm por nuk kemi luajtur mirë. Na ka munguar edhe Razak që është i rëndësishëm për ne. Kishim probleme me pasimin e fundit, tentuam por pësuam humbjen e parë nuk është tragjike. Do të vazhdojmë të punojmë dhe të bëjmë paraqitje sa më të mirë”, u shpreh Munishi.

You Might Also Like