Futboll

Devolli: Na kanë thyer rezultatet e kohëve të fundit

Pas humbjes 1:0 ndaj Gjilanit, kryetrajneri i Drenicës Bledar Devolli ka deklaruar:

“Bëmë ndeshje të mirë. Patëm disa momente të mira dhe pësuam në momentin më të mirë tonin. Më mërzitin rastet e diskutueshme. Ne po luajmë, po krijojmë rasate e do të vazhdojmë punën. Tash do të përballemi me rivalët direkt.  Rezultatet e fundit na kanë thyer, po punojmë dhe do të provojmë deri në fund”, ka thënë Bledar Devolli, kryetrajner i Drenicës./kryelajmi.com/.

You Might Also Like