Futboll

Ramadani: Synojmë venin e tretë

Pas fitores 1:0 ndaj Drenicës, kryetrajneri i Gjilanit Zekirija Ramadani ka deklaruar:

“Sot u desh të ishte në plan të parë përvoja. Ishim të lodhur nga ndeshja me Llapin dhe nga bajrami. Nuk krijuam shumë, por ishim shumë konkret para portës së Drenicës. U mbrojtëm mirë dhe arritëm objektivin. Synojmë vendin e tretë deri në fund. Kemi shumë të lënduar dhe nuk mund të bëjmë rotacione. Po punojmë që të mbetemi në pozitën e tretë. Besoj se do të kompletohemi deri në ditët e vijim”, ka thënë Zekirija Ramadani, që ka falënderuar publikun për përkrahje./kryelajmi.com/.

You Might Also Like