Futboll

FC Drita konfirmon ndarjen me Yll Ibrahimin

Faleminderit Yll

Ju njoftojmë që pas kërkesës së lojtarit dhe familjes së tij, klubi jonë ka lën të lirë lojtarin për një eksperiencë të re. Ylli ishtë pjesë e ekipit të parë nga sezoni 2020/21.

Klubi jonë FC DRITA i dëshiron suksese Yllit në sfidat e radhës dhe se dyert e klubit tonë për Yllin do të jenë gjithmon të hapura.

You Might Also Like