Futboll

Gjilani mund Bashkimin në miqësore dhe niset për Shqipëri

Në ndeshjen e dytë kontrolluese të zhvilluar gjatë fazës përgatitore, KF Gjilani ka shënuar fitore me rezultat 2:0 kundër KF Bashkimi , me golat e shënuar nga Isa Eminhaziri dhe Gëzim Rusi.
Shtabi teknik së bashku me lojtarët nesër (e shtunë) do të udhëtojnë në Shqipëri për të zhvilluar përgatitjet tjera parasezonale.

You Might Also Like